skip to Main Content

GOURMETURK Hakkımızda

64 yıllık tecrübenin 3. kuşak evlatları olarak sağlıklı bir yaşamın tohumlarını sizin için ekiyoruz. Aile şirketimiz Birlik Meyvecilik A.Ş’ye ait bahçemizde ve diğer özel bahçelerimizde Global-GAP (İyi Tarım Uygulamaları) sertifikalı meyvelerimiz titizlikle yetiştiriyor, olgunluklarının doruğunda elle topluyoruz. Gourmeturk’ün özel ve doğal kurutma yöntemiyle kurutarak aromalarının mevsimler boyunca korunduğundan emin oluyoruz. Bu süreç, meyvelerimiz direk güneşe maruz kalmadan, hijyenik bir ortamda gerçekleşiyor. Özlediğiniz aromalar mevsimlerin ötesinden damağınıza taşınıyor.

Özenle kurutup paketlediğimiz meyveler, evde, okulda, iş yerinde kısaca her yerde size ve sevdiklerinize sağlıklı ve lezzetli bir keyif sunuyor. Kârlılığın insan sağlığının önüne geçtiği gıda sektöründe doğal beslenmek isteyen herkesin, özellikle annelerin ve çocukların güvenle tüketebileceği lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıkları üretmek için özenle çalışıyoruz.

Anadolu’nun her bir karış toprağından bereket eksik olmasın.

Değerlerimiz ve Manifestomuz

Anadolu’nun doğal ve bölgesel ürünlerini, bu ürünlerin saflığına, özelliğine ve değerlerine yakışan bir şekilde üretmek ve paketlemek temel prensibimizdir.
Tüm çabamızın merkezinde siz varsınız. Güvenle ve keyifle tüketebileceğiniz sağlıklı kuru meyveleri ve kuruyemişleri sizlere sunmak için gece gündüz demeden sürekli çalışıyoruz.
Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlik ile uyuyoruz.
Anadolu coğrafyasında yaşayan insanların en güzel geleneklerinden biri olan ‘ikram’ kültürünü yaşatmak için sizin yanınızdayız.

Gourmeturk Tanıtım Videosu

Back To Top