skip to Main Content
Lezzet ve tazelik Gourmeturk kalitesiyle buluştu

Blogumuza Hoş Geldiniz!

Blogumuza hoş geldiniz! Sizler için özenle hazırladığımız blogumuzun ilk yazısında sizlere kendimizi tanıtmak ve blogumuzda neler paylaşacağımızdan biraz bahsetmek istiyoruz.

gourmeturk dried fruits, nuts and spices
Kendinizin ve sevdiklerinizin bağışıklık sistemini kurutulmuş meyvelerimizle güçlendirin! Tüm yıl boyunca hastalıklardan korunun!

Biz Kimiz?

İlk olarak kendimizi tanıtalım. Biz kimiz? Gourmeturk olarak biz, 60 yılı aşkın tecrübesiyle, sizlere ve tüm sevdiklerinize sağlıklı ve lezzetli taze & kuru meyveleri, kuruyemişleri, baharatları, ve sebzeleri sunmak için çabalayan bir tarım firmasıyız. Global-GAP (İyi Tarım Uygulamaları) Sertifikalı meyvelerimizi olgunluklarının doruğunda elle topluyoruz. Lezzetine hasret kaldığınız meyveleri ve sebzeleri yıl boyunca afiyetle ve güvenle tüketebilmeniz için özel yöntemimizle kurutuyor ve el değmeden paketliyoruz.

Kısacası, sağlıklı bir hayatın tohumlarını sizler için ekiyoruz!

 

Blogumuzda Neler Paylaşacağız?

 

gourmeturk's fertile garden
Sağlıklı bir yaşamın tohumlarını sizler için ekiyoruz!

Blogumuzda, lezzetiyle misafirlerinizi hayran bırakacak gizli tariflerimizi paylaşacağız. Ailenizle ve dostlarınızla paylaşabileceğiniz en sağlıklı ve en lezzetli yiyecek ve içecekleri hazırlamanın püf noktalarını anlatacağız sizlere.

 

Çocuklarınızın tükettiği sağlıksız ve yapay aburcuburlara, sağlıklı ve leziz alternatifler ürettik. Tüm sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz leziz ve sağlıklı atıştırmalıkları nasıl hazırlayabileceğinizden bahsedeceğiz.

 

Baharatların ve yiyeceklerin eşsiz uyumundan bahsedeceğiz. Özel baharatlarımızı doğru kullanarak yemeklerinizin tadını on kat arttırmanıza yardımcı olacağız.

 

İçeceklerinize karıştırdığınız yapay tatlandırıcıları kurutulmuş meyvelerle değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Kurutulmuş meyve kullanarak içeceklerinizin tadına tat katarken sağlığınızı korumanız için minik ama etkili ipuçları paylaşacağız.

 

Çocuğunuzun veya bir sevdiğinizin iştahı zayıf mı? Onları bu durumdan kolayca kurtarabilmeniz için, kurutulmuş meyvelerin, kuru yemişlerin ve baharatların iştah açıcı özelliğinden bahsedeceğiz. Sofranıza oturan herkes bir tabak daha yiyebilmek için gözünüze bakacak!

 

Sizi ve tüm sevdiklerinizi dört mevsim boyunca çeşitli hastalıklardan koruyacak yöntemlerden bahsedeceğiz. Yaş ve kuru meyvelerin bağışıklık sistemi üzerinde nasıl güçlü bir etkiye sahip olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız!

 

Firmamızla ilgili son haberleri, yapacağımız promosyonları ve indirimleri blogumuzda duyuracağız. Dört mevsim boyunca sağlıklı kalabilmeniz için size sunduğumuz avantajları kaçırmamak için blogumuzu takip edin!

 

Kısacası, 64 yıllık tecrübemizi ve edindiğimiz tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız! Çünkü tüm emeğimizin merkezinde SİZ varsınız.

healthy dried fruits
Kurutulmuş meyve, sebze ve baharatlarımızı tüketerek sağlıklı kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın!

Sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak paylaşacağımız bilgilendirici ve eğlenceli içerikleri kaçırmamak için hesaplarımızı takip edin!

 

Sağlıklı ve afiyetli bir ömür geçirmeniz dileğiyle…

Back To Top